بتن پیش فشرده در گیلان

  با ما در ارتباط باشید
  کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان هستند
  بتن پیش فشرده در گیلان

  بتن پیش فشرده در گیلان را از ما خریداری نموده تا با هزینه مناسبی بتوانید باکیفیت ترین و مقاوم ترین بتن های پیش فشرده را برای سازه خود به کار ببرید.

  پیش تنیدگی بدان معناست که یک تنش ثابت را در بتن ایجاد کرده تا مقاومت بتن در برابر تنش های ناشی از بارهای زنده و مرده افزایش پیدا کند. امروزه توجه بسیار زیادی به استفاده از این تکنیک برای ساخت بتن شده است.

  دلایل توصیه به استفاده از بتن پیش تنیده در سازه های جدید

  استفاده از بتن پیش تنیده ، دستاوردهای بسیار خوبی خواهد داشت. اغلب مهندسان و سازندگان بزرگ برای سازه های خود از بتن پیش فشرده استفاده می کنند. اما این استقبال بالا از استفاده از بتن پیش تنیده ، بی جهت نیست :

  1. حذف ترک های دائمی بر روی بتن : با استفاده از بتن پیش فشرده در گیلان ، سازه هایی را خواهید ساخت که دیگر اثری از ترک های دائمی بر روی بتن های آن نخواهید دید. در گیلان هوا به شدت شرجی است و احتمال ترک خوردگی بر روی بتن های آرمه بسیار زیاد است. لذا بهتر است برای سازه های مختلف خود در گیلان ، بتن پیش تنیده را استفاده کنید.
  2. کاهش هزینه های ساخت سازه ها در گیلان : استفاده از بتن پیش تنیده از چندین جهت باعث کاهش هزینه های ساخت سازه ها می شود. در این شرایط اقتصادی ، حتماً کاهش هزینه ها برای سازندگان مهم خواهد بود.
  3. معماری دلخواه : با استفاده از تیرچه پیش تنیده در گیلان می توان معماری دلخواه را ایجاد نمود. زیرا بسیاری از ستون ها و پایه ها به دلیل بزرگ شدن دهانه ها ، حذف می شوند. ستون ها و پایه ها برای معماران همواره دست و پا گیر هستند. تیرچه پیش تنیده 12 متری ، یکی از انواع تیرچه هایی است که در کاهش تعداد ستون ها و پایه های سازه ها مؤثر است.
  4. سازه های مهندسی ساز سبک : وزن سازه های خرپایی با وزن سازه های پیش تنیده ، بسیار متفاوت است. این مسئله حتماً مورد توجه سازندگان و مهندسان است.

  ساخت سازه هایی بدون فرورفتگی و برجستگی

  بسیاری از سازه های بتنی دارای فرورفتگی و برجستگی هایی هستند که نشان از بهره گیری از مصالح بی کیفیت دارد. همچنین استفاده از مصالح کمتر از حد استاندارد در سازه ها به دلیل صرفه جویی در هزینه های ساخت ، موجب ایجاد فرورفتگی و برجستگی هایی در سازه ها می شود. با استفاده از باکیفیت ترین بتن پیش فشرده در گیلان می توان سازه هایی بدون فرورفتگی و برجستگی ایجاد نمود.

  معایب استفاده از بتن آرمه در گیلان

  احتمال ترکیدن بتن های آرمه بسیار زیاد است. بتن های آرمه ، مقاومت و استحکام بتن های پیش تنیده را ندارند. این مسئله موجب کاهش کیفیت سازه های بتن آرمه ای می شود. کارایی بتن های آرمه به دلیل معایبی که دارند از کارایی بتن پیش تنیده کمتر است. استفاده از بتن آرمه برای سازه های دو و یا چندین طبقه ، اصلاً توصیه نمی شود.

  انعطاف پذیری بتن های آرمه ، بسیار کم است. بنابراین برای طراحی معماری سازه های بتن آرمه ، دست بسته بوده و محدودیت های بیشتری داریم. مقاومت بتن های آرمه در برابر زلزله آنچنان بالا نمی باشد. شاید در استفاده از بتن آرمه در سازه ها در زمان های گذشته ، دید بسیار منفی وجود نداشت. اما با طراحی بتن های پیش تنیده و توجه بیشتر به آن دیگر تمایلی به استفاده از بتن های آرمه وجود نداشته و معایب این نوع بتن ها بیشتر مشخص شدند.

  کاربرد بتن پیش فشرده در گیلان

  از تیرچه پیش تنیده برای ساخت پارکینگ های طبقاتی ، ساختمان های مسکونی ، برج ها ، مجتمع های تجاری ، ویلاها ، پل ها و ... می توان از بتن پیش فشرده استفاده نمود. در استان گیلان شاهد ساخت پروژه هایی هستیم که با استفاده از بتن های پیش تنیده ساخته شده اند. با توجه به موقعیت استان گیلان و بررسی های به عمل آمده ، پیش بینی می شود که پروژه های مختلفی به زودی در این استان کلید زده شوند. لذا به سازندگان و مدیران این پروژه های عمرانی پیشنهاد نموده که با استفاده از بتن های پیش تنیده ، سازه های خود را مقاوم و بهینه نمایند. البته از مهندسان و سازندگان مجرب و حرفه ای جز این انتظار نمی رود که با استفاده از مصالح جدید و ساخته شده بر اساس فناوری روز ، سازه های خود را به روز و مستحکم نمایند.

  خرید بتن پیش فشرده در گیلان

  زمانی می توان سازه های خود را مقاوم و مستحکم نمود که از مصالح باکیفیت و مرغوب استفاده کرد. برخی از سازندگان تنها به دنبال منفعت طلبی بوده و به کیفیت واحدهای مسکونی و تجاری که قرار است به دست مردم بدهند اهمیتی نمی دهند. در حالی که سازندگان و مهندسان زمانی می توانند موفق باشند که به کیفیت کار خود اهمیت بدهند. در غیر اینصورت هر موفقیتی که بدست بیاید ، موقتی و کوتاه مدت است.

  در این راستا باید به خرید مصالح مرغوب از جمله تیرچه های پیش تنیده باکیفیت ، اهمیت داد. بنابراین باید بتن های پیش تنیده را از یک تولیدکننده حرفه ای و متخصص در این زمینه خریداری نمود. مجموعه بتن پیش فشرده ایران ( bpico ) ، یکی از تولیدکنندگان برتر بتن پیش تنیده است که بتن های پیش تنیده بسیار باکیفیتی را به مشتریان گرامی در گیلان عرضه می کند.

  4 عامل تعیین کننده و اثرگذار بر نرخ بتن پیش تنیده

  نرخ بتن پیش فشرده در گیلان به 4 عامل مهم بستگی دارد.

  1. سازنده : هر سازنده یا تولیدکننده ای برای محصولات خود ، نرخ متفاوتی را مشخص می کند. لذا قیمت بتن پیش تنیده تولیدی هر کارخانه ای ، متفاوت است.
  2. مواد اولیه به کار رفته در تیرچه پیش تنیده پیش تنیده : نوع مواد اولیه ای که در بتن به کار رفته است ، تعیین کننده قیمت آن است.
  3. کیفیت بتن پیش تنیده : بتن پیش تنیده با دستگاه های مختلفی به روش های گوناگونی ساخته می شود که موجب تولید بتن های پیش تنیده ای با کیفیت های مختلف می شود.
  4. ابعاد بتن پیش تنیده : این محصول در ابعاد مختلفی ساخته می شوند که هر یک قیمت متفاوتی دارند.

  برای مشاهده تیرچه پیش تنیده در سایر استان ها می توانید بر روی استان مورد نظر کلیک کرده و اطلاعات جامع درباره تیرچه پیش تنیده در همان استان را مشاهده نمایید :

  تیرچه پیش تنیده تهران

  تیرچه پیش تنیده کرج

  تیرچه پیش فشرده در مازندران

  تیرچه پیش فشرده در گیلان

  تیرچه پیش تنیده در آذربایجان غربی

  تیرچه پیش تنیده در گلستان

  تیرچه پیش تنیده در اردبیل