بتن پیش تنیده در اردبیل

  با ما در ارتباط باشید
  کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان هستند

  بتن پیش فشرده در اردبیل ، یکی از مصالح مقرون به صرفه و کاربردی به حساب می آید که نقش مهمی در ایجاد سازه های مقاوم دارد.

  گسترش شهرنشینی موجب ساخت تجهیزات ساختمانی جدیدی شده است. تجهیزاتی که با هدف مقاوم سازی و سبک سازی سازه ها ، طراحی و ساخته شده اند. برای مقاوم سازی و سبک سازی سازه ها باید به دو مسئله مهم توجه داشت. اولین مسئله ، طراحی مناسب سازه ها با حداقل مصالح مصرفی است. دومین مسئله ، استفاده از مصالح مقاوم و سبک است.

  بنابراین نقش مصالح ساختمانی در رشد و پیشرفت صنعت ساخت و ساز بسیار پررنگ می باشد. یکی از مصالحی که به سازندگان در نیل به هدف سبک سازی و مقاوم سازی سازه ها کمک می کند ، تیرچه پیش تنیده است.

  سبک سازی سقف ساختمان

  بتن پیش تنیده در اردبیل با هدف سبک سازی سقف ساختمان ، مورد استفاده قرار می گیرد. سقف تیرچه پیش تنیده می تواند برای سازه های مختلفی همانند پل ها ، سدها ، مجتمع های مسکونی و ساختمان های اداری و ... اجرا شود. سبک سازی سقف با استفاده از بتن پیش تنیده ، بهترین روش برای سبک سازی و مقاوم سازی است. فولادی که در این سقف ها مورد استفاده قرار می گیرد ، بسیار کمتر از حد معمول است که این مسئله مزایای زیادی را به همراه دارد.

  سیستم دال بتنی پیش تنیده ، از اصلی ترین تکنیک های اجرایی برای کاهش ضخامت سقف ها می باشد که منجر به کاهش ارتفاع سازه ها می شود. زمانی که نیروی فشاری زیادی به بتن پیش تنیده وارد می شود ، به علت ساختار ویژه بتن قسمت زیادی از این فشار خنثی می شود.

  سقف بتن پیش فشرده در اردبیل بدین شکل اجرا می شود که ابتدا کابل کشی انجام می شود و کابل های اضافی را برش می دهند و انتهای کابل ها را می بندند. در گام بعدی باید بتن ریزی را انجام دهند. بتن را با استفاده از تکنیک خاصی به حداکثر مقاومت ممکن خود ، می رسانند.

  حسن سقف پیش تنیده این است که به علت تحت فشار بودن بتن و برخورداری کابل ها از انحنا ، می توان دهانه ها را نازک تر پوشش داد. زمانی که سقف نازک تر باشد ، بار مرده کمتر می شود. لذا می توان اجرای سقف ها را در دهانه های بزرگتر اعمال کرد. این در حالی است که برای اجرای سقف های دیگر با محدودیت های طول دهانه مواجه هستیم.

  امتیازات سقف بتنی پیش فشرده

  اگر سازندگان و مهندسان محترم در استان اردبیل از بتن های پیش تنیده استفاده کنند ، از مزایای بسیار زیادی بهره مند خواهند شد. همین مسئله موجب استقبالی بی نظیر از خرید تیرچه پیش تنیده در اردبیل شده است. اما چه دلایلی موجب روی آوردن مهندسان و سازندگان اردبیلی به استفاده از این مصالح شده است ؟

  - افزایش چشمگیر طول دهانه های سازه ها در اردبیل

  - برداشته شدن بسیاری از محدودیت ها برای عبور تأسیسات به دلیل حذف بسیاری از تیرچه ها

  - امکان ساخت سازه های بهتر در اردبیل

  - جلوگیری از تغییر شکل سقف ها در اثر گذشت زمان به دلیل کنترل ترک های بتن

  - سرعت یافتن پروسه ساخت سازه های گوناگون در اردبیل

  - کاهش ارتفاع کلی سازه ها در اردبیل به دلیل کاهش ضخامت دال

  - امکان ایجاد معماری شکیل تر و زیباتر به دلیل استفاده از بتن پیش فشرده در اردبیل

  - کاهش مصالح ساختمانی موردنیاز به دلیل کاهش ارتفاع کف تا کف

  - افزایش طول عمر سازه های اردبیل

  - بهبود عکس العمل سازه ها نسبت به زمین لرزه

  - و ...

  از مزایای استفاده از بتن های پیش تنیده می توان ساعت ها صحبت کارشناسی و تخصصی نمود. این مطلب را بیان نمودیم تا شما را به فراوانی امتیازات استفاده از این نوع مصالح آگاه کنیم. لذا توصیه می کنیم پارکینگ های طبقاتی در اردبیل ، برج های اردبیل ، بیمارستان های اردبیل ، پل ها ، مجتمع های مختلف با کاربری های گوناگون را با استفاده از تیرچه پیش تنیده بسازید.

  خرید بتن پیش فشرده در اردبیل

  نکاتی که لازم بود درباره اهمیت استفاده از بتن های پیش تنیده بیان کنیم را ، به شما ارائه دادیم. با توجه به درک بالایی که از مخاطبان خود سراغ داریم ، اطمینان داریم که با ضرورت استفاده از این مصالح برای سازه های خود آشنا شده اند و تصمیم به خرید این محصول گرفته اند.

  مجموعه بتن پیش فشرده ایران ( bpico ) ، یکی از برترین تولیدکنندگان بتن در ایران است که محصولاتی هم کیفیت با نمونه های خارجی تولید می کند تا به دست مشتریان گرامی در استان اردبیل برساند. مقاوم سازی سازه ها در اردبیل با استفاده از بهترین مصالح برای ما ، حائز اهمیت است. لذا با توجه به اخبار بدست آمده مبنی بر افتتاح بسیاری از پروژه های عمرانی شخصی و دولتی در این استان در آینده ای نزدیک ، لازم دانستیم که عرضه بتن پیش تنیده به استان اردبیل را انجام دهیم.

  کیفیت محصولاتی که قرار است به هموطنان عزیز خود در استان اردبیل ارائه کنیم ، بسیار بالا است. بتن پیش فشرده در اردبیل را از ما خریداری نموده تا محصولی مستحکم و مقاوم را از ما دریافت کنید.

  اگر یک کارشناس متخصص خارجی ، به بازدید و تست تیرچه های پیش تنیده ما اقدام نماید ، حتماً کیفیت و مرغوبیت بسیار بالای آنها را تأیید می کند. ما محصولاتی را ساخته و عرضه می کنیم که موجب پیوستن خریداران آنها به جمع مشتریان دائمی ما شود. بسیاری از انبوه سازان و برج سازان در استان اردبیل ، از مشتریان بتن پیش فشرده ایران ( bpico ) هستند.

  قیمت بتن پیش فشرده در اردبیل

  نرخ بتن پیش فشرده بر اساس ابعاد و ضخامت آن متفاوت می باشد. لذا برای اطلاع دقیق از قیمت هر نوع بتن پیش فشرده ای باید با کارشناسان تماس حاصل کنید. ما به شما تضمین می دهیم که با خرید تیرچه پیش تنیده در هزینه های ساخت سازه های مختلف ، صرفه جویی می کنید و گام مهمی در راستای کاهش هزینه ها بر می دارید. اگر برخی از تولیدکنندگان این محصول را با قیمت غیرمعقولی ارائه می دهند ، باید به کیفیت محصولات آنها توجه بفرمایید و سپس به خرید اقدام کنید.

  برای مشاهده تیرچه پیش تنیده در سایر استان ها می توانید بر روی استان مورد نظر کلیک کرده و اطلاعات جامع درباره تیرچه پیش تنیده در همان استان را مشاهده نمایید :

  تیرچه پیش تنیده تهران

  بتن پیش تنیده کرج

  بتن پیش فشرده در مازندران

  بتن پیش فشرده در گیلان

  بتن پیش فشرده در آذربایجان غربی

  بتن پیش تنیده در گلستان

  بتن پیش فشرده در اردبیل