بتن پیش فشرده در مازندران

  با ما در ارتباط باشید
  کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان هستند

  بتن پیش فشرده در مازندران می تواند کمک شایانی به تسریع در پیشرفت پروژه های عمرانی و کاهش هزینه های مربوط به آنها کند.

  یکی از مشکلات پروژه های عمرانی ، کند بودن پیشرفت روند پروژه است. علل مختلفی موجب می شود که پروژه ها آنگونه که لازم است پیش نروند و انتظارات را برآورده نکنند. تأخیر در پیشرفت ساخت و ساز حتماً به ضرر سازندگان خواهد بود.

  بنابراین سازندگان از هر تکنیک و روشی که موجب افزایش سرعت پیشرفت پروژه ها و کاهش هزینه های آنها شود ، استقبال می کنند. یکی از روش های مؤثر ، استفاده از مصالح ساختمانی جدید است. یکی از این مصالح جدید ، بتن های پیش تنیده می باشد. استفاده از بتن پیش فشرده در مازندران مزایای زیادی خواهد داشت.

  ساخت سازه ها در شهرهای شمالی با استفاده از بتن پیش تنیده

  نخستین بار در سال 1886 بود که تیرچه های پیش تنیده ابداع شدند. اهداف اصلی از ابداع و ساخت بتن های پیش تنیده ، کاهش احتمال ترک های ایجاد شده در بتن و افزایش طول عمر سازه ها می باشد. در واقع بتن پیش تنیده ، نسل سوم بتن می باشد که در مقایسه با بتن های نسل های گذشته پیشرفت های زیادی داشته است.

  به تدریج استفاده از بتن های پیش تنیده در تمامی جهان رایج شد. چندین سال است که استفاده از این محصول برای ساخت سازه ها در ایران رواج پیدا کرده است. بنابراین سازه های مختلفی را در ایران از جمله استان مازندران شاهد هستیم که با استفاده از بتن پیش تنیده ساخته شده و یا در حال ساخت هستند.  bpico عرضه کننده تیرچه پیش تنیده تهران ، مازندران ، سمنان ، اصفهان و ... است.

  نتایج حاصل از استفاده از بتن پیش تنیده

  - با استفاده از تیرچه پیش تنیده در مازندران ، دیگر احتمال ایجاد ترک های دائمی بر روی بتن وجود نخواهد داشت. این مسئله در افزایش طول عمر سازه ها در استان مازندارن نقش خواهد داشت. این مزیت موجب شده که تقاضا برای خرید بتن آرمه کاهش پیدا کند.

  - کاهش خیز به طرف پایین ، از دیگر مزایای استفاده از بتن پیش تنیده است. استفاده از بتن پیش تنیده موجب کاهش نیاز به ایجاد ستون و پایه ها می شود. بتن پیش تنیده سبب امکان پیاده سازی سازه ها با دهانه های بزرگتر می شود. خیز به سمت پایین تیرهای بتنی پیش تنیده ، اندک است. زیرا نیروهای پیش تنیده موجب ایجاد خیز به سمت بالا شده که با خیز به سمت پایین مقابله نموده و شدت خیز به سمت پایین را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهد.

  - انعطاف پذیری از دیگر مزایای استفاده از بتن پیش فشرده در مازندران است. کاهش پایه ها و ستون ها ناشی از بزرگ شدن ابعاد دهانه ها به دلیل استفاده از بتن های پیش تنیده ، موجب ایجاد شرایطی بهتر برای طراحی معماری داخلی سازه ها می گردد.

  - با استفاده از بتن پیش تنیده ، هزینه های ساخت سازه ها در استان مازندران به طور چشمگیری کاهش پیدا می کند. زیرا نیاز به ایجاد بسیاری از ستون ها و پایه ها نمی باشد. لذا مصالح کمتری مورد استفاده قرار می گیرد. کاهش آرماتور و بتن مصرفی و کاهش ارتفاع کلی سازه ها و ... از دلایل مقرون به صرفه بودن بتن های پیش تنیده است.

  بتن پیش تنیده برای ساخت سازه ها در استان مازندران مناسب تر است یا بتن آرمه ؟

  استفاده از بتن پیش فشرده در مازندران در مقایسه با استفاده از بتن آرمه ، نتایج بهتری را به دنبال دارد. نیروهای وارده از سوی کابل های پیش تنیده به بتن ، سنگین است. بنابراین باید مقاومت فشاری بتن موجود در ساختمان بتن پیش فشرده تا حدود زیادی بیشتر از مقاومت فشاری بتن موجود در ساختمان بتن مسلح ( آرمه ) باشد.

  یک سازه بتن پیش تنیده به آسانی متأثر از وزن سرویس ، ترک بر نمی دارد. اما یک سازه بتن مسلح یا آرمه از همان زمان اجرای پروژه ، دچار ترک هایی می شود. نکته جالب درباره سازه های تیرچه پیش تنیده این است که اگر بتن ها به دلیل وزن بسیار سنگین دچار ترک های ظریفی شوند پس از برداشته شدن فشار از روی سازه ، ترک ها به صورت طبیعی پوشانده خواهند شد.

  خرید بتن پیش فشرده در مازندران

  حتماً سازندگان و مهندسان به منظور ایجاد سازه های محکم و بهینه به خرید بتن های پیش تنیده اقدام می کنند. سازندگان و مهندسان در استان مازندران می توانند با خرید این محصول به صورت مستقیم از مجموعه بتن پیش فشرده ایران ، دست واسطه را قطع نموده و با مناسب ترین قیمت به خرید این محصول اقدام نمایند.

  مجموعه بتن پیش فشرده ایران ، یکی از مطرح ترین و بزرگترین سازندگان بتن های پیش تنیده در سطح کشور است که بتن هایی بر اساس جدیدترین فناوری و استانداردهای بین المللی تولید می کند. این مجموعه دارای مهندسان و متخصصانی است که در ساخت انواع بتن ها ، تخصص دارند. این مهندسان بر روند ساخت بتن ها از مرحله ابتدایی تا مرحله نهایی کار ، نظارت دقیق داشته و محصول نهایی را به دقت مورد بررسی قرار می دهند.

  استفاده از بتن پیش فشرده در مازندران ، حتماً نتایج مثبتی را به همراه خواهد داشت. اما باید به انتخاب یک تولیدکننده حرفه ای و بزرگ بتن پیش تنیده توجه داشت تا بتن های خریداری شده ، حداکثر مقاومت و پایداری را در سازه ها ایجاد کنند.

  ما به شما پیشنهاد می کنیم که با هدف حفظ پایداری سازه ها در دوره های طولانی و افزایش سرعت اجرای پروژه ها و کاهش هزینه ها ، به خرید بتن پیش تنیده از مجموعه بتن پیش تنیده ایران اقدام نمایید. تیرچه های پیش تنیده تولیدی این مجموعه ، حرف اول را در کیفیت می زند.

  قیمت بتن پیش فشرده در مازندران

  قیمت این محصول هر چه که باشد ، در نهایت موجب کاهش هزینه های ساخت سازه می شود. لذا با توجه به این مسئله برای خرید این نوع بتن ، با اطمینان کامل اقدام کنید. بتن پیش تنیده را از مجموعه تیرچه پیش تنیده ایران با قیمت استثنایی خریداری نمایید تا سود شما از استفاده از این محصول ، چندین برابر شود. با استفاده از بتن پیش فشرده می توان کمک بزرگی به صنعت ساخت و ساز نمود.

  برای مشاهده تیرچه پیش تنیده در سایر استان ها می توانید بر روی استان مورد نظر کلیک کرده و اطلاعات جامع درباره تیرچه پیش تنیده در همان استان را مشاهده نمایید :

  تیرچه پیش تنیده تهران

  تیرچه پیش تنیده کرج

  تیرچه پیش فشرده در مازندران

  تیرچه پیش فشرده در گیلان

  تیرچه پیش تنیده در آذربایجان غربی

  تیرچه پیش تنیده در گلستان

  تیرچه پیش تنیده در اردبیل