بتن پیش تنیده در ساوه

  با ما در ارتباط باشید
  کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان هستند

   

  بتن پیش تنیده در ساوه : اگر قصد خرید بتن پیش فشرده را دارید ، پیشنهاد ما خرید بتن پیش فشرده از کارخانه بزرگ بتن پیش فشرده ایران (bpico) است.

  هر یک از مصالح ساختمانی بایستی از کارخانه های بزرگ و حرفه ای خریداری شوند. بتن پیش فشرده هم از این قاعده مستثنی نیست و باید از کارخانه های معتبر و باتجربه خریداری شود.

  ساوه از شهرستان های استان مرکزی می باشد که فاصله کمی از تهران دارد. حجم ساخت و سازها در ساوه تقریباً در حد بالایی است. افزایش حجم ساخت و ساز ، نیاز به تولید مصالح ساختمانی زیادی را می طلبد. سلیقه سازندگان و مهندسان درباره استفاده از مصالح ساختمانی برای ساخت و سازها تغییر کرده است. سازندگان و مهندسان برای ساخت و سازهای جدید از مصالح ساختمانی جدید استفاده می کنند تا سازه های اصولی و مدرن احداث نمایند.

  در این راستا ، اخیراً از بتن پیش تنیده در ساوه استفاده زیادی می شود. با این مصالح می توان سازه ها را مقاوم تر و سبک تر کرد. در ادامه توضیحات کاملتری درباره بتن پیش تنیده ارائه می دهیم.

  بتن پیش تنیده استفاده کنیم یا بتن آرمه استفاده کنیم ؟

  هر سازنده ای که قصد ساخت سازه ای را دارد ، نخست به این مسئله فکر می کند که از چه مصالحی استفاده کند. یکی از انتخاب هایی که پیش روی سازندگان است ، انتخاب میان بتن پیش تنیده و بتن آرمه است. این میلگردهای فولادی هستند که در سازه های بتن آرمه ، وظیفه تحمل تنش ها را برعهده می گیرند. در بتن های پیش تنیده ، ایجاد تنش های از پیش ایجاد شده در عضو موجب استحکام و مقاومت عضو می شود.

  همین که بتن پیش تنیده از مقاومت بیشتری نسبت به بتن آرمه برخوردار است ، سبب می شود که سازندگان به سراغ استفاده از بتن پیش تنیده بروند و دیگر تمایلی به استفاده از بتن آرمه نداشته باشند. به ویژه وقتی قرار است سقف سازه ها را اجرا کنند ، به سراغ اجرای سقف تیرچه پیش تنیده می روند.

  یک نکته مهم درباره استفاده از بتن آرمه و بتن پیش تنیده در ساوه وجود دارد و آنهم انتخاب درست یکی از این دو برای هر یک از کاربردهای موردنظر است. ممکن است استفاده از بتن آرمه برای کاربردی خاص ، مناسب تر از استفاده از بتن پیش تنیده باشد. لذا در این ارتباط ناآگاهانه و بدون تفکر ، تصمیم گیری نکنید.

  کاربردهای رایج بتن پیش تنیده در این شهرستان :

  در مجموع برای اتوبان سازی ، پل سازی ، تانکرسازی ، ساختمان سازی ، احداث باند فرودگاه و ... از بتن پیش تنیده استفاده می کنند. در شهرستان ساوه برای ساخت سازه های مختلفی از قبیل مدرسه ، دانشگاه ، خانه مسکونی ، ویلا ، برج ، بیمارستان ، هتل و ... از بتن پیش تنیده استفاده می کنند. کاربردهای بتن پیش تنیده در ساوه بسیار زیاد است. اگر سازندگان مهندسان به استفاده از بتن پیش تنیده بی توجه نباشند ، با ساخت سازه های خود با استفاده از این محصول به نتایج خوبی می رسند. نکته جالب توجه این است که بتن پیش تنیده را می توان برای دهانه های بزرگ مورد استفاده قرار داد. این امکان سبب می شود که طراحی پلان ها بهتر و نیاز به استفاده از مصالح ساختمانی کمتر گردد.

  مزایای استفاده از تیرچه پیش فشرده باکیفیت و دارای گواهی استاندارد 

  قطعاً استفاده از بتن پیش تنیده نامرغوب و غیراستاندارد ، مزیتی و فایده ای ندارد. لذا باید به دنبال خرید بتن پیش فشرده ای باشیم که کاملاً استاندارد تولید شده باشد. مزایای استفاده از بتن پیش تنیده در ساوه به نقل از مهندسان و متخصصان این حوزه عبارتند از :

  1. صرفه جویی در مصالح ساختمانی تا میزان 22 درصد و حتی بیشتر
  2. صرفه جویی در داربست
  3. کاش وزن سازه های ساخته شده در ساوه
  4. افزایش طول عمر سازه ها در ساوه به دلیل کم شدن ترک ها و درزهای بدنه و سقف
  5. یک و نیم برابر شدن سرعت اجرای پروژه
  6. فراهم شدن شرایط ایده آل برای احداث چند طبقه بیشتر در سازه به دلیل کاسته شدن از ارتفاع سازه ناشی از استفاده از بتن پیش فشرده

  هر یک از مزایای فوق ، دستاورد بزرگی محسوب می شود. بنابراین بی توجهی سازندگان و مهندسان نسبت به استفاده از بتن پیش تنیده ، خود سازندگان را متضرر می کند.

  خرید بتن پیش تنیده در ساوه

  اگر بتن پیش تنیده را از ما خریداری کنید ، هم ما به سود خوبی دست پیدا خواهیم کرد و هم شما به سود بالایی خواهید رسید. در واقع منظورمان این است که بیان کنیم سود شما از خرید بتن پیش فشرده از کارخانه bpico ، بیشتر از سود فروش ما است. زیرا شما مصالح ساختمانی باکیفیتی را خریداری می کنید که به چندین برابر شدن مقاومت و کیفیت سازه شما کمک بسیار زیادی می کند. بنابراین برای خرید بتن پیش تنیده از کارخانه بتن پیش فشرده ایران (bpico) ، سریعاً دست به کار شوید.

  قیمت بتن پیش تنیده در ساوه

  مجموعه بتن پیش فشرده ایران (bpico) ، قیمت بسیار خوبی را بر روی بتن های پیش تنیده خود گذاشته است. بنابراین این فرصت را از دست ندهید و بتن های پیش تنیده موردنیاز خود را در هر اندازه و در هر حجم ، به ما سفارش دهید.

  نه تنها از مناسب بودن کیفیت و قیمت محصولات خود ، شما را راضی می کنیم بلکه با تحویل سریع سفارشات به شما موجب خرسندی شما خواهیم شد. کسب خرسندی شما ، خستگی را از تن پرسنل های ما بیرون خواهد کرد.

  کلام آخر

  تیرچه پیش تنیده به طور کلی شباهت زیادی به تیرچه پیش ساخته دارد. اما مزایای استفاده از تیرچه پیش تنیده بیشتر است. بنابراین انتظار داریم که مهندسان و صاحبان پروژه ها به استفاده از بتن پیش تنیده در ساوه اهمیت دهند. روند اجرای سازه پیش تنیده تخصصی ، اما آسان است. بهتر است تردید را کنار بگذارید و همانند مهندسان و سازندگان بزرگ به استفاده از بتن پیش تنیده روی بیاورید. سازه های بتن پیش فشرده در این شهرستان ، تفاوت های زیادی با سایر سازه ها خواهند داشت و به مراتب بهتر خواهند بود.

  تیرچه پیش تنیده 12 متری