بتن پیش تنیده در خمین

  با ما در ارتباط باشید
  کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان هستند

   

   

  بتن پیش تنیده در خمین برای اجرای سقف انواع سازه های عمرانی مورد استفاده قرار می گیرد و موجب افزایش مقاومت سقف و کاهش وزن سقف می شود.

  خمین ، از شهرستان های استان مرکزی می باشد که در جنوب این استان واقع شده است. در این شهرستان ، شهرک های متعددی وجود دارند که ساخت و سازهای انجام شده در آنها ، جدید و اصولی است.

  خمین از نظر ساختار شهری ، اقتصاد و صنعت ، ترابری و کشاورزی و ... در سطح خوبی قرار دارد. خمین دارای ساختمان ها و مجتمع های مسکونی ، دانشگاه ها و حوزه های علمیه ، کارخانه ها و ادارات بسیار زیادی است که برخی از آنها با استفاده از مصالح ساختمانی جدید ساخته شده اند.

  با توجه به موقعیت جغرافیایی خوب خمین و پتانسیل بالای آن از جنبه های مختلف ، پیش بینی می شود که رشد و پیشرفت خمین در آینده بسیار خوب باشد. این پیشرفت حتماً در صنعت ساخت و ساز وجود خواهد داشت. البته به شرط آنکه به استفاده از مصالح ساختمانی جدید و روش های نوین ساخت و ساز اهمیت داده شود. در این مقاله قصد داریم که یکی از مصالح ساختمانی که در این ارتباط می تواند مؤثر و مفید باشد را به شما معرفی کنیم. با مزایای استفاده از بتن پیش تنیده در خمین آشنا می شویم.

  بتن پیش فشرده ، دسته ای از بتن ها است که بر مبنای تکنولوژی مدرنی ساخته شده است و ویژگی های ساختاری آن با بتن های معمولی تفاوت بسیار زیادی دارد. فناوری پیش تنیدگی ، اساس و پایه ساخت این محصول است. تنها مجرب ترین و حرفه ای ترین تولیدکننده تیرچه پیش تنیده ، توان ساخت اصولی بتن پیش تنیده بر اساس فناوری جدید را دارا می باشد.

  چند کاربرد بتن پیش فشرده در این شهرستان :

  1. ساخت دانشگاه ها ، مؤسسات علمی و آموزشی ، حوزه های علمیه ، مدارس در خمین
  2. ساخت برج ، خانه های ویلایی ، مجتمع مسکونی در خمین
  3. احداث واحدهای صنعتی بزرگ و کوچک در خمین
  4. احداث سردخانه ، سوله ، باشگاه های ورزشی در خمین
  5. ساخت بیمارستان ها ، کلینیک ها و ...
  6. احداث مجتمع های تجاری و ساختمان های اداری و ...

  مزایای استفاده از بتن پیش تنیده در خمین

  حتماً برای شما هم جای سؤال خواهد بود که استفاده از بتن پیش فشرده چه نتایجی به همراه دارد که موجب شده است سازندگان استفاده از بتن پیش تنیده را به استفاده از بتن معمولی ترجیح دهند ؟ مگر استفاده از بتن پیش فشرده چه مزایایی دارد ؟ ما به ذکر مهمترین مزایای استفاده از بتن پیش فشرده می پردازیم :

  1. آیا نمی خواهید که سازه های خود در خمین را ضد زلزله کنید ؟ با استفاده از بتن پیش فشرده حتماً به مقاوم شدن سازه ها در برابر لرزش کمک خواهید نمود.
  2. بتن پیش فشرده موجب می شود که سازه های احداث شده در خمین ، ارتفاع کمتری داشته باشند و بدین ترتیب بتوان در صورت موافقت شهرداری ، تعداد طبقات بیشتری بنا نمود.
  3. با استفاده از بتن پیش تنیده در خمین می توان طول عمر سازه ها را حداقل بیست الی سی سال و شاید هم بیشتر افزایش داد. زیرا بتن پیش تنیده ، کمترین شکاف ها و ترک ها را در خود ایجاد نموده و مانع از نفوذ مایعات آسیب زا به مصالح ساختمانی و بتن می شود و همین موجب افزایش طول عمر سازه ها می شود.
  4. سبک سازی سازه ها ، مسئله روز دنیاست. مهندسان و کارشناسان به سبک سازی سازه ها ، تأکید زیادی می کنند. در این راستا می توان از بتن پیش فشرده استفاده کرد.
  5. اگر سازه ها با بتن پیش فشرده ساخته شوند ، تعداد ستون های کمتری خواهند داشت. کاهش ستون ها از چندین جهات سودمند خواهد بود. به طور مثال می توان پلان پارکینگ را برای تعداد ماشین های بیشتری طراحی نمود. زیرا فضای پرت کاهش پیدا کرده و می توان از فضای موجود به صورت بهینه استفاده کرد.
  6. مزیت مهم استفاده از بتن پیش تنیده در خمین ، کاهش هزینه ها متأثر از کاهش نیاز به مصالح ساختمانی خواهد بود. بنابراین استفاده از این مصالح ساختمانی ، راه بسیار خوبی برای کاهش هزینه ها بدون کاستن از میزان مقاومت و کیفیت سازه ها است.

  چگونگی پیاده سازی فناوری پیش تنیدگی

  فناوری پیش تنیدگی برای ساخت بتن به دو شکل قابل اجرا است که شامل پیش کشیدگی و پس کشیدگی است. این دو روش با یکدیگر تفاوت هایی دارند که یکی از آنها زمان ایجاد تنش است. در روش پس کشیده ، تنش زمانی رخ می دهد که بتن سخت شده باشد و به مقاومت موردنظر رسیده باشد. اما در پیش کشیدگی ، ایجاد تنش قبل از سخت شدن بتن صورت می گیرد. انتخاب روش پیش تنیدگی به فاکتورهایی بستگی دارد که سازندگان به خوبی با آن آشنا هستند.

  خرید بتن پیش تنیده در خمین

  برای اینکه سازه های خود را با استفاده از باکیفیت ترین مصالح ساختمانی احداث کنید ، باید آنها را از سازندگان برتر خریداری کنید. مجموعه بتن پیش فشرده ایران (bpico) ، یکی از سازندگان حرفه ای بتن پیش فشرده است که این محصول را بر اساس اصول بین المللی ساخت بتن پیش فشرده در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید کرده و به دست مشتریان می رساند.

  با خرید بتن پیش تنیده از این کارخانه بزرگ و حرفه ای می توانید به افزایش کیفیت و مقاومت سازه های خود ، امید بیشتری داشته باشید. زیرا بتن پیش تنیده این مجموعه با استفاده از بهترین مواد اولیه در بهترین شرایط ، ساخته شده است.

  قیمت بتن پیش تنیده در خمین

  مجموعه bpico با یک برنامه ریزی بسیار خوب به ارائه باکیفیت ترین بتن های پیش فشرده با قیمت مناسب اقدام می کند. بنابراین فرصت بسیار خوبی در اختیار شما قرار داده شده است که بتن پیش تنیده مرغوب و باکیفیت را با قیمتی مناسب خریداری کنید و گام اول را برای احداث سازه ای مقاوم با هزینه مناسب و بهینه به خوبی بردارید. برای اطلاع از نرخ هر یک از بتن های پیش تنیده این مجموعه در ابعاد مختلف ، با ما تماس بگیرید.

  تیرچه پیش تنیده 12 متری