بتن پیش تنیده در کرمانشاه

  با ما در ارتباط باشید
  کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان هستند

  بتن پیش تنیده در کرمانشاه در موارد گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد. با گذشت زمان به استفاده از این نوع بتن ، بیشتر توجه شده است.

  آشنایی با مصالح ساختمانی جدید و استفاده از آنها ، از اهمیت بسزایی برخوردار است. برای ساخت سازه های جدید از مصالح مختلفی استفاده می شود که هر یک از خصوصیات مختلفی برخوردار هستند. رایج ترین مصالح مورد استفاده برای ساختمان سازی شامل آجر ، سیمان ، سفال ، بتن ، چوب و ... می باشند.

  بتن های مورد استفاده در ساخت سازه ها در انواع گوناگونی وجود داشته که یکی از جدیدترین آنها ، بتن پیش تنیده است. بتن پیش تنیده از جمله مصالحی است که می تواند صنعت ساخت و ساز را متحول کند.

  اطلاعاتی مختصر درباره بتن پیش فشرده

  دغدغه هایی همانند استخراج کمتر منابع زیرزمینی ، حفظ محیط زیست ، کاهش هزینه ها و ... موجب شده است که به ساخت مصالح ساختمانی جدید و پیشرفته توجه بسیار زیادی شود. از این رو مصالح ساختمانی جدیدی ساخته شده اند. بتن های خود ترمیم شونده ، بتن های اسفنجی ، بتن های پیش فشرده و ... از جمله مصالح ساختمانی جدید است.

  خرید بتن پیش فشرده به ارائه بهترین خروجی ساخت و ساز کمک شایانی می کند. بتن پیش فشرده ، با استفاده از فناوری پیش تنیدگی ساخته شده است. بتن پیش فشرده به گونه ای ساخته شده است که بیشترین مقاومت را دارا می باشد.

  پیش تنیدگی در سازه های بتنی در واقع کاهش تنش های کششی و به حداقل رساندن ترک ها است. نیروهای پیش تنیدگی به بتن پیش فشرده به دو روش متفاوت از یکدیگر اعمال شده که شامل تکنیک های پیش کشیدگی و پس کشیدگی است. در نتیجه بتن های پیش فشرده بر اساس نیروهای اعمال شده به آنها در زمان ساخت ، به دو نوع بتن پیش فشرده پس کشیده و بتن پیش فشرده پیش کشیده دسته بندی می شوند.

  مزایای استفاده از بتن پیش تنیده در کرمانشاه

  بهبود عملکرد لرزه ای : بتن پیش فشرده در مقایسه با بتن آرمه در زمان بروز زمین لرزه ، عکس العمل بهتری نشان می دهد.

  کاهش ارتفاع کلی سازه : ضخامت سقف تیرچه پیش تنیده بسیار کم است. لذا ارتفاع سازه کمتر می شود. اگر قرار باشد یک ارتفاع واحد را برای سازه درنظر بگیریم ، با استفاده از بتن پیش تنیده می توان طبقات بیشتری را احداث کرد. شاید با استفاده از بتن پیش تنیده بتوان یک برج 32 طبقه را به جای یک برج 30 طبقه بنا کرد. دو طبقه بیشتر ، چندین واحد بیشتر ایجاد کرده که از نظر اقتصادی منفعت بسیار زیادی دارد.

  امکان پیاده سازی نامنظم ستون ها : در سازه های بتن آرمه ، ستون گذاری باید از یک آکس بندی مشخص و شکیل تبعیت کند. اما در سازه های بتن پیش تنیده می توان ستون ها را نامنظم ایجاد نمود.

  سریعتر به پایان رسیدن پروژه ها : با استفاده از بتن پیش تنیده در کرمانشاه می توان پروژه های عمرانی را سریعتر به پایان رساند که این مسئله خود دارای چندین مزیت است.

  امکان ایجاد بازشوهای بزرگ : به دلیل منعطف بودن کابل ها می توان بازشوهای بزرگی را بر روی سقف اجرا کرد. سقف تیرچه پیش تنیده نیازی به کار گذاشتن تیرها ندارد.

  صرفه جویی در هزینه ها : اگر کاهش هزینه های ساخت سازه ها در استان کرمانشاه برای شما اهمیت دارد ، بهتر است به خرید بتن پیش فشرده اقدام کنید.

  دوام بیشتر سازه ها در کرمانشاه : سازه هایی که با بتن پیش تنیده ساخته شده اند ، با کمترین میزان ترک خوردگی مواجه می شوند. ترک های کمتر به معنای نفوذ کمتر مواد خورنده به بتن خواهد بود که این مسئله منجر به افزایش طول عمر سازه ها می شود.

  ساختمان های سبک در کرمانشاه : ساخت ساختمان های سبک با استفاده از بتن پیش تنیده در کرمانشاه ، امکان پذیر خواهد بود. زیرا بتن ها بسیار سبک بوده و نسبت به مصالح نظیر خود ، وزن بسیار کمتری دارند.

  سیکل اجرایی کوتاهتر برای احداث سازه ها

  با استفاده از بتن پیش فشرده می توان حجم مصالح موردنیاز برای ساخت سازه ها را کاهش داد. یکی از مزایای استفاده از بتن پیش تنیده ، قالب بندی آسان تر است. اجرای سقف تیرچه پیش تنیده با کمترین تعداد ستون ها انجام می شود. تمامی موارد گفته شده موجب نیاز کمتر به نیروی انسانی می شود. فرآیند ساخت سازه ها به شدت کوتاه می شود. سیکل اجرای هر طبقه از سازه به طور تقریبی حدود 15 درصد کمتر می شود که این ، یک دستاورد بزرگ است.

  خرید بتن پیش تنیده در کرمانشاه

  استفاده از بتن پیش فشرده ، امتیازات متعددی دارد. سازندگان و مهندسان در استان کرمانشاه به ساخت سازه هایی مقاوم و مهندسی ساز با استفاده از جدیدترین مصالح ساختمانی ، توجه بسیار زیادی دارند. بتن های پیش تنیده به اجرای روان پروژه های عمرانی ، کمک بسیار زیادی می کنند.

  گسترش علم و پیشرفت های حاصل شده در صنعت ساخت و ساز ، امکان ایجاد سازه های هوشمند و مدرن را ایجاد کرده است. برای ساخت چنین سازه هایی به استفاده از جدیدترین مصالح ساختمانی نیاز است. بتن پیش تنیده برای ساخت پیشرفته هر سازه ای ، کارایی دارد. بتن های پیش تنیده ای باید بدین منظور استفاده شود که کیفیت و مرغوبیت لازم را داشته باشند. این بتن را باید از یک کارخانه بزرگ خریداری کرد. مجموعه بتن پیش فشرده ایران (bpico) ، یک تولیدکننده حرفه ای و متخصص در زمینه ساخت انواع بتن های پیش فشرده می باشد.

  قیمت بتن پیش تنیده در کرمانشاه

  بتن پیش تنیده ، از دسته مصالح ساختمانی ارزان قیمت می باشد که علاوه بر اینکه قیمت مناسبی دارد ، از جنبه های دیگری موجب کاهش هزینه های ساختمان سازی می شود. در صورتی که بخواهیم از مزایای اقتصادی بتن های پیش تنیده صحبت کنیم ، باید ساعت های زیادی را به این کار اختصاص دهیم.

  از هر جهت که به استفاده از بتن های پیش تنیده نگاه کنیم ، سودمند خواهد بود. مجموعه بتن پیش فشرده ایران (bpico) ، بتن های پیش تنیده باکیفیت و استاندارد را در ابعاد گوناگون با نرخ ایده آلی به مشتریان خود در استان کرمانشاه عرضه می کند.