کهگیلویه و بویر احمد

  با ما در ارتباط باشید
  کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان هستند

  بتن پیش تنیده در کهگیلویه و بویر احمد توسط کارخانه بتن پیش فشرده ایران (bpico) عرضه می شود. کیفیت این مصالح ، بسیار بالا است.

  مصالح ساختمانی جدید حاصل مطالعات و آزمایشات مخترعان و مهندسان ساختمانی با هدف کاهش هزینه ها و افزایش مقاومت ساختمان ها است. البته بهره گیری از این مصالح برای ساخت سازه های عمرانی ، مزایای دیگری هم دارد.

  ساخت سازه های عمرانی حدود نیمی از منابع زیرزمینی را مصرف می کند. این مسئله ، جای نگرانی دارد و آینده زمین را در معرض خطر قرار می دهد. دانشمندان و متخصصان همواره دغدغه سلامت محیط زیست و کره زمین را دارند. لذا به صورت جدی به تولید مصالح ساختمانی به صرفه که به حداقل مواد اولیه نیاز دارند ، فکر می کنند و در این راستا موفق به ساخت مصالح ساختمانی جدیدی شده اند. یکی از این مصالح ساختمانی جدید ، بتن پیش فشرده است.

  تحول در عرصه ساخت و ساز با بتن پیش تنیده

  بتن پیش تنیده در کهگیلویه و بویر احمد برای ساخت سازه های عمرانی مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. پیش تنیدگی با هدف بوجود آوردن یک تنش معین و فناناپذیر در یک عضو بتنی اجرا می شود. ماحصل این کار ، حذف تنش های بوجود آمده از بارهای زنده و مرده در عضو بتنی است. پیرو این اقدام ، مقاومت بتن چندین برابر می شود. در نتیجه ، ترک های ناشی از لنگر خمشی به شدت کاهش پیدا می کند. این محصول باید از معتبرترین تولیدکننده تیرچه پیش تنیده خریداری شود.

  اصلی ترین خواص سازه های بتن پیش فشرده

  با استفاده از بتن پیش تنیده می توانید از شر ترک های دائمی خلاص شوید. سازه های بتن آرمه با ترک های زیادی مواجه می شوند که این مسئله در کاهش طول عمر سازه های بتن آرمه ای مؤثر است. اما طول عمر سازه های بتن پیش تنیده ، بیشتر از حد انتظارات مهندسان است.

  با استفاده از بتن پیش تنیده در کهگیلویه و بویر احمد می توان سازه های سبکی در این استان احداث نمود. سبکی سازه ها ، مسئله بی اهمیتی نیست و از جنبه های مختلفی حائز اهمیت است.

  سقف تیرچه پیش تنیده دارای ضخامت حداقلی است که این ویژگی ، یک مزیت اقتصادی بزرگ به همراه دارد. زیرا موجب کاستن از ارتفاع می شود.

  مگر می شود که در این اوضاع گرانی و فشارهای اقتصادی به روش های کاهش هزینه های ساخت و ساز بی توجه بود. استفاده از بتن پیش فشرده موجب کاهش هزینه های ساخت سازه های عمرانی خواهد شد.

  مهندسان و سازندگان با استفاده از بتن پیش تنیده در کهگیلویه و بویر احمد می توانند طراحی داخلی سازه ها را مطابق با خواست خود انجام دهند. علت این است که حذف ستون ها و پایه ها ، دست و بال طراحان را باز می گذارد.

  شش مشکل استفاده از بتن پیش تنیده

  1. برای جابه جایی بتن پیش فشرده در سازه باید از جرثقیل استفاده کرد.
  2. هزینه های حمل و نقل بتن پیش فشرده با استفاده از جرثقیل زیاد است.
  3. ساخت بتن پیش تنیده بسیار دشوار است و تنها از عهده کارخانه های بزرگ بر می آید.
  4. برای اجرای سازه های بتن پیش تنیده به دقت بسیار زیادی نیاز است.
  5. تخریب سقف تیرچه پیش تنیده به علت خاصیت موجود در کابل های خوابانده شده ، دردسرساز و مشکل است.
  6. طراحی سازه های بتنی به دانش و تخصص نیاز دارد.

  پیش از خرید بتن پیش تنیده در کهگیلویه و بویر احمد باید این موارد را درنظر بگیرید. قطعاً مهندسان و سازندگان بزرگ پیش از استفاده از هر مصالحی ، مزایا و معایب استفاده از آن را درنظر می گیرند.

  اجرای سقف هالوکور ( Hollow Core )

  سقف هالوکور به صورت از پیش ساخته شده ، تهیه می شود. در نتیجه سرعت اجرای پروژه بسیار سریعتر از روند معمول می شود. اجرای سقف بدون نیاز به قالب بندی ، بسیار مقرون به است. سقف هالوکور بدون کوچکترین تأخیری اجرا می شود. سقف هالوکور دارای سه ویژگی مهم شامل پیش ساخته بودن ، پیش تنیده بودن و مجوف است. این سقف ها بدون نیاز به جک زدن اجرا می شوند. سقف هالوکور تا حدودی عایق صوت و انرژی می باشد.

  چندین مورد از اجزای پیش تنیدگی

  بتن پیش تنیده در کهگیلویه و بویر احمد با استفاده از صفحه مهاری ، گوه ، قطعه شیپوری ، فوم ، حفره ساز ، آرماتور فنری ، غلاف ، وصله غلاف ، اسپیسر ، گریس کپ ، رابط شیلنگ هواکش ، جک و ... تولید می شوند.

  اگر برای ساختن بتن پیش تنیده از مواد اولیه مرغوب و باکیفیت استفاده شود ، کیفیت بتن پیش فشرده افزایش پیدا می کند که این مسئله در افزایش مقاومت و پایداری بتن پیش تنیده اثرگذار است. مهندسان با دانش و مجربی باید بر روند ساخت بتن پیش تنیده نظارت دقیق و پیوسته ای داشته باشند.

  خرید بتن پیش تنیده در کهگیلویه و بویر احمد

  مجموعه بتن پیش فشرده ایران (bpico) از بدو آغاز به کار خود ، استراتژی خود را بر تولید و ارائه مصالح ساختمانی مرغوب و باکیفیت با مناسب ترین قیمت قرار داده است. این مجموعه برای نیل به این مهم ، برنامه ریزی جامع و سرمایه گذاری گسترده ای کرده است. تاکنون برنامه ریزی ها و تلاش های این مجموعه به ثمر نشسته است و مجموعه بتن پیش فشرده ایران تبدیل به یکی از معتبرترین و برترین کارخانه های تولید بتن پیش تنیده شده است.

  مهندسان و سازندگان در استان کهگیلویه و بویر احمد می توانند کلیه بتن های پیش تنیده خود را در اندازه های دلخواه از این کارخانه بزرگ خریداری کنند.

  قیمت بتن پیش تنیده در کهگیلویه و بویر احمد

   نرخ بتن پیش فشرده در مقایسه با سایر مصالح جدید ، مناسب است. مجموعه بتن پیش فشرده ایران ، محصولات استاندارد و مرغوب خود را با نرخ بسیار ایده آلی به فروش رسانده تا به کاهش هزینه های ساخت سازه های عمرانی در کشور عزیزمان ایران ، کمکی کند. حال هر یک از بتن های پیش تنیده تولیدی این مجموعه بر حسب طول ، ضخامت و ... دارای قیمت مشخصی هستند. بتن های پیش تنیده این مجموعه به ساخت ساختمان های مستحکم و مقاوم در کهگیلویه و بویر احمد کمک می کند.