بتن پیش فشرده در هرمزگان

  با ما در ارتباط باشید
  کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان هستند

   

  بتن پیش تنیده در هرمزگان را از حرفه ای ترین تولیدکننده بتن پیش فشرده در ایران خریداری نمایید تا باکیفیت ترین سازه های عمرانی را بنا کنید.

  به منظور پیشگیری از خرابی سازه ها ، کاهش هزینه های ساخت ، مقاومت بیشتر سازه ها در برابر زمین لرزه و ... باید به سبک سازی سازه ها اهمیت داد. در گذشته بیشتر از مصالحی همانند آجر ، سنگ ، سیمان و ... برای ساخت ساختمان ها استفاده می شد. اما امروزه با پیشرفت صنعت ساخت و ساز ، از مصالح ساختمانی نوینی همانند بتن پیش فشرده استفاده می شود.

  هر چه سازه های عمرانی وزن کمتری داشته باشند ، هزینه ها در مرحله اجرا کمتر خواهد شد. همچنین سازه های سبک و مقاوم مطابق با آیین نامه های موجود ، در زمان زلزله از خود عکس العمل بهتری به نمایش می گذارند.

  سبک سازی سازه ها ، فواید بسیار زیادی دارد. برای سبک سازی سازه ها ، دو راه وجود دارد که نخستین راه ، طراحی مناسب سازه ها و دومین راه ، استفاده از مصالح ساختمانی سبک است. در ادامه مطلب با یکی از سبک ترین مصالح ساختمانی آشنا می شویم.

  آشنایی با یکی از انواع مصالح ساختمانی سبک

  با استفاده از بتن پیش تنیده در هرمزگان ( از استان های جنوبی کشور ) ، می توان سازه های سبک و مقاومی احداث نمود. خرید بتن پیش فشرده ، موجب سبک سازی ساختمان ها با حفظ کیفیت و مقاومت می شود. امروزه اغلب سازندگان با استفاده از بتن پیش تنیده و سایر مصالح ساختمانی جدید ، کیفیت سازه ها را از جنبه های گوناگون بهبود می بخشند. اما متأسفانه هنوز هم وجود دارند سازندگانی که به استفاده از مصالح ساختمانی سبک مانند بتن پیش فشرده بی اعتنا هستند.

  امید است که با افزایش آگاهی افراد درباره مزایای سبک سازی سازه ها ، استفاده از مصالح سبک به ویژه بتن پیش فشرده رواج بیشتری پیدا کند و شاهد ساخت سازه های عمرانی مختلف با استفاده از مصالح ساختمانی سبک و باکیفیت باشیم.

  مقابله با خسارت های فراوان زمین لرزه

   

   

  با استفاده از بتن پیش تنیده در هرمزگان می توانید خسارت ناشی از زمین لرزه را کاهش داد. زمین لرزه ، یک تهدید بزرگ است که خطر آن در سال های اخیر بیش از پیش احساس می شود. اغلب زلزله ها با شدت کم و دامنه پایین به وقوع می پیوندند. اما در صورتی که مقاوم سازی و سبک سازی ساختمان ها انجام نشده باشد ، زلزله هایی با لرزش پایین هم می تواند خسارت های زیادی را به دنبال داشته باشد.

  سبک سازی ساختمان ها ، تأثیر فراوانی در به حداقل رساندن صدمات ناشی از زمین لرزه خواهد داشت. این تأثیرات هم به صورت مالی و هم به صورت جانی خواهد بود. ایران ، کشور زلزله خیزی است که سالانه زلزله های متعددی ( اغلب با شدت کم ) در آن رخ می دهد. قیمت بتن پیش تنیده ، در حدی است که خرید آن به واقع برای سبک سازی و مقاوم سازی سازه ها ، ارزشمند است.

  مزایای استفاده از بتن پیش تنیده در هرمزگان

   

   

  آیا می دانید که با خرید بتن پیش فشرده از مزایای مختلفی برخوردار خواهید شد ؟ چندین نمونه از آنها موارد زیر هستند :

  1. با استفاده از بتن پیش فشرده می توانید تا چندین درصد هزینه های ساخت ساختمان ها در استان هرمزگان را کاهش دهید.
  2. سقف تیرچه پیش تنیده در مقایسه با سقف های دیگر ، نازک تر است. بنابراین سازه های ساخته شده با استفاده از تیرچه پیش تنیده در استان هرمزگان ، کوتاهتر خواهند بود. کم ارتفاع بودن سازه ها ، از جنبه هایی سودمند است.
  3. با استفاده از بتن پیش تنیده در هرمزگان نیاز به خرید برخی از مصالح ساختمانی در حجم بسیار زیاد نخواهید داشت.
  4. زمانی که سازه های خود در استان هرمزگان را با استفاده از تیرچه پیش تنیده بنا می کنید ، به حفظ محیط زیست کمک خواهید کرد. زیرا به صورت غیرمستقیم به کاهش استخراج منابع اولیه از زمین کمک کرده اید که این کار واقعاً جای تحسین دارد. داشتن مهندسانی که به حفظ محیط زیست و سلامت کره زمین اهمیت بدهند ، واقعاً خوشحال کننده است.
  5. بررسی ها نشان داده است که ساختمان هایی در استان هرمزگان که با استفاده از بتن پیش تنیده ساخته شده اند دارای طول عمر بالاتری از سایر ساختمان ها هستند.

  نکته مهم : توجه داشته باشید که زمانی بکارگیری از بتن پیش تنیده دارای مزایای فوق خواهد بود که بتن خریداری شده استاندارد و باکیفیت باشد. لذا تیرچه پیش تنیده باید از یک کارخانه بزرگ خریداری شود.

  خرید بتن پیش تنیده در هرمزگان

  کارخانه بتن پیش فشرده ایران (bpico) ، یکی از شناخته شده ترین و معتبرترین کارخانه های تولید بتن پیش تنیده است که محصولات خود را به تمامی استان های ایران از جمله استان هرمزگان عرضه می کند. با استفاده از بتن های تولیدی این کارخانه خواهید توانست سازه های باکیفیتی در استان هرمزگان احداث کنید.

  تمامی ویژگی هایی که یک بتن استاندارد و مرغوب باید داشته باشد ، در بتن های پیش تنیده تولیدی مجموعه bpico وجود دارد. تمامی سازندگانی که یکبار از این کارخانه به خرید بتن پیش تنیده اقدام نموده اند ، برای ساخت سازه های دیگر خود مجدداً از این کارخانه به خرید بتن پیش تنیده اقدام کرده اند.

  قیمت بتن پیش تنیده در هرمزگان

  بازار مصالح ساختمانی تحت تأثیر نوسانات دلار ، دائماً دچار فراز و نشیب هایی است. در این بین ، برخی از کارخانه ها از این اوضاع سوء استفاده نموده و قیمت مصالح ساختمانی خود را بسیار بالا مشخص کرده اند. اما کارخانه بتن پیش فشرده ایران (bpico) ، برای محصولات خود نرخ کاملاً واقعی و منطقی مشخص کرده است.

  قیمت بتن پیش تنیده به چندین فاکتور بستگی دارد که هر یک به تنهایی می توانند موجب کاهش یا افزایش نرخ بتن پیش تنیده شوند. شما با خرید تیرچه پیش تنیده از bpico اطمینان داشته باشید که نرخ واقعی این محصول را پرداخت کرده اید و ریالی بیشتر از قیمت واقعی آن به کارخانه نپرداخته اید. این مجموعه سالهاست که فعالیت دارد و تاکنون یک نمونه گزارش نارضایتی از کیفیت و قیمت محصولاتش دریافت نکرده است. بتن پیش تنیده در هرمزگان را از ما بخرید.