بتن پیش تنیده در قم

  با ما در ارتباط باشید
  کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان هستند

  بتن پیش فشرده در قم را با توجه به کیفیت بتن و قیمت آن خریداری نمایید. کیفیت بتن ، از اهمیت زیادی برخوردار است.

  عده ای گمان می کنند که تیرچه پیش تنیده از تجهیزات ضروری ساخت سازه ها محسوب نمی شود. اما توجه به کاهش هزینه های ساخت و ساز و افزایش مقاومت سازه ها ، موجب شده که امروزه بتن های پیش فشرده را از تجهیزات موردنیاز ساخت سازه های مختلف بدانند.

  تیرچه پیش تنیده بر اساس فناوری پیش تنیدگی ساخته شده است. این محصول در مقایسه با سایر محصولات مشابه خود ، دارای برتری هایی است. تیرچه های پیش تنیده در فاصله معینی از یکدیگر بر روی سقف ساختمان قرار می گیرند. پس از قرارگیری تیرچه ها باید بلوک های سیمانی و یا یونولیتی را میان آنها کار گذاشت. سپس آرماتورها را بر روی تیرچه ها فیکس نموده و بتن ریزی را با هدف فیکس کردن اجزاء و پر کردن حفره های موجود انجام می دهند.

  مهمترین خصوصیات تیرچه پیش تنیده عبارتند از :

  از اصلی ترین خصوصیات بتن پیش فشرده در قم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  - ضریب مقاومت تیرچه های پیش تنیده در مقایسه با سایر تیرچه ها ، بیشتر است.

  - اجرای پروژه ها با استفاده از تیرچه های پیش تنیده ، بسیار سریع انجام می شود.

  - استفاده از تیرچه های پیش تنیده موجب کاهش ضخامت دال می شود.

  - سازه های ساخته شده در قم که با استفاده از تیرچه های پیش تنیده ساخته شده اند ، بسیار سبک هستند.

  - مقاومت بتن پیش فشرده در برابر زمین لرزه ، بسیار زیاد است. سازه های مختلف در قم را می توان با استفاده از بتن های پیش فشرده ، مقاوم سازی نمود.

  - بتن های پیش فشرده قابل استفاده برای دهانه های بزرگ هستند. تیرچه پیش تنیده 12 متری ، یکی از انواع بتن های پیش فشرده ای است که برای دهانه های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد.

  خرید بتن پیش فشرده در قم

  تیرچه های پیش تنیده در سایزهای گوناگونی تولید می شوند که هر یک از آنها ، موارد مصرف مختلفی دارند. ساخت تیرچه ها باید بر اساس دستورالعمل هایی صورت بگیرد که از سوی نظام مهندسی و یا شهرداری ارائه شده است. برخی از تولیدکنندگان به استانداردهای ساخت تیرچه های پیش تنیده بی توجه بوده و محصولات بی کیفیتی را تولید می کنند.

  حجم تقاضا برای خرید بتن پیش فشرده در ایران زیاد است. با توجه به این مسئله کارخانه های زیادی به ساخت این محصولات اقدام نموده اند و این محصولات را در کیفیت ها و ابعاد مختلفی عرضه می کنند. لذا کمبود عرضه بتن پیش فشرده در ایران وجود ندارد. تنها مشکلی که در این زمینه وجود دارد ، کیفیت بسیار پایین برخی از بتن های پیش فشرده است که با انتظارات سازندگان و مهندسان مطابقت ندارد.

  با انتخاب یک کارخانه تیرچه پیش تنیده با سابقه و متخصص در زمینه ساخت تیرچه های بتن پیش فشرده ، محصولات باکیفیتی را خریداری نموده که مقاومت سازه های شما را تضمین کنند. بتن پیش فشرده در قم را از بتن پیش فشرده ایران (  تیرچه پیش تنیده bpico ) ، خریداری کنید.

  بتن های پیش فشرده این مجموعه بر اساس متدهای جدید و دستگاه های پیشرفته ای ، ساخته شده اند. این مجموعه دارای آزمایشگاه های مجهزی است که مقاومت خمشی و فشاری را به صورت دقیق می سنجند. نظارت دقیق بر تک تک مراحل ساخت تیرچه پیش تنیده و تست نهایی محصول موجب تولید بتن های پیش فشرده درجه یک و مرغوبی شده است که به لحاظ کیفی با نمونه های خارجی ، برابری می کند.

  مجموعه بتن پیش فشرده ایران ، دارای اعتبار زیادی نزد مشتریان است. زیرا با ارائه محصولات حرفه ای و باکیفیت توانسته است خرسندی مشتریان را بدست بیاورد. این مجموعه با هدف مقاوم سازی سازه ها در ایران ، تلاش های فراوانی برای ساخت بتن های پیش فشرده در سطح کیفی بالا کرده است.

  قیمت بتن پیش فشرده در قم

  قطعاً کارخانه های مختلف ، نرخ متفاوتی را برای این محصول تعیین می کنند. زیرا دستگاه های مورداستفاده برای ساخت تیرچه ها و کیفیت متریال به کار رفته در آنها در کارخانه های مختلف ، متفاوت است. مجموعه بتن پیش فشرده ایران ، بتن های پیش فشرده را با تجهیزات تمام اتوماتیک و مواد اولیه مرغوب تولید می کند.

  کیفیت و مرغوبیت بالای بتن های پیش تنیده این مجموعه ( بتن پیش فشرده ایران ) اصلاً موجب گرانی این محصول نشده است. این مجموعه ، محصولات خود را با قیمت بسیار ایده آل عرضه می نماید.

  قیمت تیرچه پیش تنیده هر چه که باشد ، از قیمت سایر تیرچه ها پایین تر است. عواملی که موجب کاهش قیمت بتن پیش فشرده در قم شده است شامل بکارگیری کابل های مستحکم به جای میلگردهای گران قیمت ، استفاده از بتن کمتر ، وزن سبکتر تیرچه و ... است. هزینه های ساخت پروژه های عمرانی مختلف در قم با استفاده از بتن های پیش تنیده به شدت کاهش پیدا می کند.

  پارامترهای مهم که در زمان سفارش تیرچه پیش تنیده باید بدان توجه داشت :

  خریداران برای سفارش و خرید این محصول باید به عوامل مختلفی توجه داشته باشند. خرید تیرچه های بتن پیش فشرده خوب و باکیفیت در افزایش مقاومت سازه ها ، نقش دارد. کارشناسان توصیه نموده که در زمان خرید این محصول به فاکتورهای زیر توجه شود :

  - مقاومت کابل های فولادی به کار رفته در تیرچه باید مورد توجه واقع شود. مقدار مقاومت کششی فولاد موجود در تیرچه ها باید در حد ایده آلی باشد.

  - بتن استفاده شده در بتن پیش فشرده در قم باید دارای حداقل رده مقاومتی 35 c و یا بیشتر باشد. این بتن ها ، باید با تمامی شاخصه های فنی و مهندسی تطابق داشته باشند.

  - یکی از نکات مهم درباره بتن پیش فشرده ، میزان آبی است که در فرآیند عمل آوری بتن مورد استفاده قرار گرفته است. لذا این مسئله باید مدنظر قرار بگیرد.

  - حداقل مقاومت تیرچه پیش تنیده باید در رنج 1475 تا 1960 نیوتن بر میلی متر مربع باشد.

  شاید توجه به برخی از این نکات برای شما دشوار باشد. اگر بتن پیش فشرده در قم را از یک تولیدکننده معتبر خریداری کنید ، از رعایت این استانداردها و پارامترها آسوده خاطر خواهید بود