بتن پیش تنیده در یزد

  با ما در ارتباط باشید
  کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان هستند

  بتن پیش تنیده در یزد برای ساخت هتل ها ، رستوران ها ، خانه های مسکونی و ... می تواند مفید واقع شود. زیرا استفاده از آن مزایای زیادی دارد.

  بتن پیش کشیده در واقع بتنی است که در آن ، خواباندن کابل ها پیش از بتن ریزی انجام می شود. در این نوع بتن ، کابل های موجود در بتن کاملاً به بتن متصل شده اند. سازندگان ، کابل های بدون غلاف را درون بتن می خوابانند و پس از رسیدن بتن به مقاومت مورد تأیید مهندسان ، کابل ها از تکیه گاه های طرفین خلاص می شوند و بخش های خارج شده از بتن را با استفاده از تجهیزات مخصوص ، برش می دهند.

  کل نیروهای پیش تنیده در راستای کابل به بتن فرستاده می شود. مانند تیرهای پیش ساخته برای ممانعت از برخورد ضربه به بتن در حین ارسال نیروی پیش تنیدگی باید نیروی وارده به صورت کم کم و پیوسته به بتن برسد. علاوه بر این ، قطعه بتنی باید به آسانی بر روی بستر قرار بگیرد تا مانع از ایجاد نیروهای درونی ناشی از اصطکاک شود.

  سه مشخصه فیزیکی فولادهای پیش تنیده

  بتن پیش تنیده در یزد دارای سه مشخصه مهم می باشد.

  1. مقاومت کششی بتن پیش فشرده بسیار زیاد است که این ویژگی شرایط را برای تنش های بسیار زیاد در فولاد فراهم می کند.
  2. بتن پیش تنیده کاملاً در مقابل زنگ زدگی مقاوم و باثبات است.
  3. بتن پیش تنیده دارای قابلیت ارتجاعی و خمیری است که این یک ویژگی بسیار مهم بتن های پیش تنیده است.

  حرفه ای ترین کارخانه تیرچه پیش تنیده برای ساخت بتن های پیش تنیده ، به خصوصیات آنها توجه داشته و بتن های مرغوب و استاندارد را تولید می کند. بتن پیش تنیده در یزد را از کارخانه های بزرگ خریداری کنید.

  فولادهای پیش تنیدگی به سه روش ساخته می شوند :

  فولادها به چندین روش شامل 1- میله ، 2- رشته یا کابل و 3- مفتول (سیم ) ساخته می شوند. مفتول های پیش تنیده دارای قطر 4 تا 8 میلی متری است. کاربرد این مفتول در ساخت بتن های پیش کشیده و پس کشیده است.

  میله ها فولادی با افزوده شدن آلیاژهای ویژه در حین ساخت فولاد و اصلاح سرد میلگردهای ساخته شده ، تولید می گردند و سرانجام تنش های موجود در آنها خلاص می شوند. کابل های پیش تنیده متشکل از تنیده شدن چندین سیم پیرامون همدیگر است.

  مزایای بتن پیش تنیده در یزد

  اگر سازه های عمرانی در استان بزرگ یزد با استفاده از بتن پیش فشرده ساخته شوند ، دستاوردهای بزرگی حاصل می شود.

  1. اگر سازه های بتنی در استان یزد دچار ترک خوردگی نشوند ، کمتر نیاز به بازسازی دارند. بازسازی بناها همواره برای ساکنین و مالکان دردسرساز است.
  2. وزن سازه هایی که در استان یزد با استفاده بتن پیش تنیده ساخته می شوند به نسبت سازه های دیگر ، چندین تن کمتر است که این ویژگی به ساخت سازه های مقرون به صرفه در استان یزد کمک می کند.
  3. سازه های بتن پیش تنیده در استان یزد دارای خیز کمتری به سمت پایین هستند.
  4. ساخت سازه های عمرانی در استان یزد با استفاده از بتن پیش فشرده ، موجب کاستن از هزینه های ساخت تا حد قابل توجهی می شود.
  5. با استفاده از بتن پیش تنیده در یزد ، امکان کاهش عمق تیرها فراهم می شود. به علاوه می توان دهانه های بزرگی را ایجاد نمود و ستون ها را از فاصله بیشتری از هم احداث نمود. در واقع مهندسان و سازندگان یزدی از جهات مختلفی در طراحی سازه ها ، آزادی عمل دارند.
  6. سازه های ساخته شده با استفاده از بتن پیش فشرده در استان یزد نسبت به سازه های دیگر ، دارای مقاومت بهتری در برابر زمین لرزه های کوچک و بزرگ هستند.

  کاهش هزینه های ساخت سازه ها در یزد

  زمانی که از بتن پیش تنیده برای ساخت سازه ها استفاده می کنید ، نیاز به مصالح ساختمانی کمتری خواهید داشت. بتن پیش تنیده در یزد به صورت مستقیم در کاهش هزینه ها تأثیر دارد. زیرا سازه های بتن پیش تنیده در استان یزد نیاز به آرماتور و بتن کمتری دارند. یک نمونه از تأثیر استفاده از بتن پیش فشرده در هزینه ها به صورت غیرمستقیم بدین صورت است که پروژه های عمرانی در یزد سریعتر به اتمام می رسند ، در نتیجه صاحبان پروژه ها بیشتر سود می برند.

  پیش کشیده (Pre-tension) و پس کشیده ( Post-tension)

  یکی از رایج ترین نوع پیش تنیدگی ، بتن پیش تنیده در یزد است که میله های تقویت کننده آن در مرحله نخست کشیده می شوند و پس از بتن ریزی دوباره فشرده می شوند. بتن پیش فشرده یا بتن پیش تنیده ، صنعت ساخت و ساز را دچار تغییر و تحول بزرگی کرده است. بتن پیش فشرده ، صد درصد در کارخانه ساخته می شوند.

  نوع دیگری از پیش تنیدگی وجود دارد که در محل ساخت پروژه تولید می شود که در فرآیند ساخت آن ، کابل ها پس از رسیدن بتن به پایداری موردنظر کشیده می گردند.

  خرید بتن پیش تنیده در یزد

  مجموعه بتن پیش فشرده ایران (bpico) ، کارخانه ای بزرگ است که نیروهای مجرب و متخصصی را به استخدام درآورده است. نتیجه تلاش های این نیروهای متخصص و مجرب ، ساخت بتن های پیش تنیده استاندارد و باکیفیتی است که کیفیت آن زبان زد خاص و عام است. این مجموعه پذیرای مشتریان گرامی در استان یزد خواهد بود و برترین و باکیفیت ترین محصولات خود را به مشتریان عرضه می کند. مجموعه bpico ، سفارشات شما را هر اندازه که باشد در سریعترین زمان به شما ارائه می کند.

  قیمت بتن پیش تنیده در یزد

  مجموعه بتن پیش فشرده ایران ، این محصول را با نرخ مناسبی عرضه نموده که با توجه به کیفیت بالایی که دارد ، یک فرصت ایده آل برای خرید بتن پیش تنیده است. برخی از کارخانه ها ، قیمتی را برای بتن پیش تنیده تولیدی خود تعیین نموده اند که یا از نرخ های متداول بسیار بالاتر است و یا بسیار پایین تر از نرخ های متداول است که موجب می شود که خریداران نسبت به کیفیت بتن پیش تنیده آنها دچار شک و تردید شوند.