بتن پیش تنیده در چهارمحال و بختیاری

  با ما در ارتباط باشید
  کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن پاسخگوی شما عزیزان هستند

  بتن پیش تنیده در چهارمحال و بختیاری از کاربردی ترین مصالح ساختمانی محسوب می شود که استفاده از آن ، مزایای بسیار زیادی دارد.

  پروژه های عمرانی که اخیراً در استان چهارمحال و بختیاری به پایان رسیده است ، نسبت به ساختمان ها و سازه های عمرانی که در گذشته ساخته شده اند پیشرفت های بسیار زیادی داشته اند. این پیشرفت ها در زمینه نمای سازه ها ، مصالح ساختمانی مورد استفاده ، استفاده از فناوری های نوین صنعت ساخت و ساز و ... است.

  استفاده از مصالح ساختمانی جدید برای ساخت پروژه های عمرانی ، از جهات مختلفی سودمند است. بنابراین باید به استفاده از این نوع مصالح ، اهمیت زیادی داد و از ضرورت ساخت سازه ها با مصالح جدید غافل نشد.

  علل اصلی طراحی بتن پیش فشرده چیست ؟

  خرید بتن پیش تنیده در چهارمحال و بختیاری باید از برترین تولیدکننده تیرچه پیش تنیده انجام شود. مشتریان باید به این مسئله مهم توجه داشته باشند. البته بهتر است پیش از خرید و استفاده از این نوع مصالح ، مختصر اطلاعاتی از آن بدست آورد. اعضای ساخته شده با این نوع بتن ، بر اساس ضوابط خاصی تولید می شوند که برخی از آنها شامل موارد زیر است :

  - یک مقطع عرضی از یک عضو بتنی پیش فشرده بعد از بارگذاری همچنان یک صفحه مسطح و بدون ناهمواری خواهد بود.

  - بتن های پیش فشرده به هر شکلی نمی توانند فرم پیدا کنند. اصول هوک در بخش های بتنی و فلزی آنها پابرجا است.

  - نیروی کششی حاصل از بارگذاری ، طول اسکلت بتنی را بیشتر نکرده و تغییرات ، صرفاً در بخش اجزای بتنی بوجود می آید. تغییرات حاصل از بارهای خارجی ، آنچنان به چشم نمی آیند.

  قیاس بین بتن پیش تنیده و بتن مسلح از چندین دیدگاه

  استفاده از بتن پیش تنیده در چهارمحال و بختیاری نسبت به بتن مسلح ، مزایای بیشتری دارد. از چندین دیدگاه به بررسی تفاوت های این دو نوع بتن می پردازیم.

  1. از دیدگاه اقتصادی : صرف نظر از قیمت بتن پیش فشرده ، استفاده از بتن پیش تنیده موجب کاهش هزینه ها می شود. زیرا استفاده از بتن پیش فشرده موجب کاهش نیاز به مصالح برای ساخت سازه ها در استان چهارمحال و بختیاری می شود. همچنین بتن پیش فشرده با کمترین میزان فولاد تولید می شود.
  2. از دیدگاه کیفی : بتن پیش فشرده به دلیل کیفیت بسیار بالایی که دارد ، عمر ساختمان ها در چهارمحال و بختیاری را افزایش می دهد. ساختمان های ساخته شده با بتن پیش تنیده دارای دوام حداکثری می باشند.
  3. از دیدگاه بهره برداری : بتن پیش فشرده مناسب دهانه های بزرگ و بارهای سنگین است. احتمال ایجاد ترک بر روی بتن پیش تنیده کمتر از یک درصد است. اجرای سازه های بتن پیش تنیده در چهارمحال و بختیاری بسیار آسان است.
  4. از دیدگاه مواد اولیه  : بتن و فولاد موجود در بتن ، تحت تأثیر تنش های بسیار زیادی قرار می گیرند. کیفیت و مقاومت بتن پیش تنیده به سبب این مسئله افزایش یافته است. همچنین ساخت بتن پیش تنیده به کمترین میزان مواد اولیه نیاز دارد. کاهش استخراج منابع ، به حفظ محیط زیست ایران کمک می کند.

  برخی از خصوصیات فیزیکی فولادهای پیش تنیده

  یکی از اجزای تشکیل دهنده بتن پیش تنیده در چهارمحال و بختیاری ، فولاد است. فولاد پیش تنیده از چندین خصوصیت فیزیکی مهم برخوردار است. هدررفت حداقلی تنش حاصل از خزش و سستی ، پایداری و استحکام حداکثری در مقابل خوردگی و اکسید شدن ، نرخ ارتجاعی بالا پس از متصل شدن تندان ها ، برخورداری از خواص خمیری و ارتجاعی ، قطر کم به انضمام سطح تماس خارجی بزرگتر و ... از ویژگی های مختلف فولادهای پیش تنیده است.

  چهار مزیت بزرگ بتن پیش فشرده

  1. با استفاده از بتن پیش فشرده می توان دهانه های بزرگی ایجاد نمود و ستون ها و پایه های کمتری برای ساختمان ها در استان چهارمحال و بختیاری ایجاد نمود. بنابراین شاهد وجود ستون های مزاحم در واحدهای مسکونی و تجاری نخواهیم بود. استفاده از بتن پیش تنیده در چهارمحال و بختیاری برای ساخت سازه ها مساوی است با آزادی عمل بیشتر در طراحی داخلی سازه ها.
  2. یکی از دغدغه های افراد در استان چهارمحال و بختیاری ، به تعویق انداختن زمان بازسازی ساختمان ها تا حد ممکن است. استفاده از بتن پیش تنیده در دستیابی به این هدف ، تأثیرگذار است.
  3. اگر سقف سازه ها در استان چهارمحال و بختیاری به صورت سقف پیش تنیده اجرا شوند ، ارتفاع سازه ها کاهش پیدا می کند. کاهش ارتفاع سازه ها ، هزینه های ساخت سازه های مختلف را حدود 20 درصدی کمتر می کند.
  4. استواری و استحکام سازه های ساخته شده با استفاده از بتن پیش تنیده ، موجب کاهش خسارت ها در زمان بروز زلزله های بزرگ می شود.

  خرید بتن پیش تنیده در چهارمحال و بختیاری

  مجموعه بتن پیش فشرده ایران (bpico) با سالها تجربه آماده است تا هر یک از انواع بتن های پیش تنیده موردنظر مشتریان را باکیفیت بالا عرضه کند. کیفیت و مرغوبیت بتن های پیش تنیده تولیدی این مجموعه ، اثبات شده است. شما سازندگان و مهندسان گرامی در استان چهارمحال و بختیاری می توانید از طریق سایت این مجموعه به ثبت سفارش خود اقدام کنید.

  کارشناسان این مجموعه با بررسی های مختلفی که بر روی فرآیند ساخت بتن پیش تنیده انجام داده اند ، توانایی لازم در ساخت بتن پیش تنیده مرغوب و استاندارد را به دست آورده اند. شما با استفاده از بتن های پیش تنیده تولیدی bpico ، می توانید مقاوم ترین و سبک ترین سازه ها را در چهارمحال و بختیاری احداث کنید.

  قیمت بتن پیش تنیده در چهارمحال و بختیاری

  دو عامل ابعاد و کیفیت بیشترین تأثیر را در تعیین قیمت بتن پیش تنیده دارند. کارخانه های مختلف ، نرخ های گوناگونی را برای بتن پیش تنیده مشخص می کنند. مجموعه bpico ، عرضه کننده انواع بتن های پیش فشرده با پایین ترین قیمت در استان چهارمحال و بختیاری می باشد. مجموعه bpico ، تخصصی ترین و حرفه ای ترین تولیدکننده بتن پیش فشرده در ایران است که کاملاً منصفانه به نرخ گذاری محصولات خود اقدام می کند. با خرید بتن پیش فشرده از مشکلات ناشی از استفاده از بتن های معمولی ، رها خواهید شد.